innova medikal

Hakkımızda

İNNOVA MEDİKAL; Estetik, Güzellik ve Dermatoloji alanında tıp dünyasının profesyonellerine,”en yeni teknoloji ve ürünleri” ulaştırma hedefiyle 2007 yılında kurulmuş, İstanbul merkezli bir Medikal Teknoloji şirketidir.

“Lazerler ve Işık Sistemleri” konusunda uzmanlaşmış olan İNNOVA MEDİKAL, dünyadaki gelişmeleri çok yakından takip ederek, Profesyonellere sunacağı tüm uluslararası teknoloji ve ürünlerin“‘etkin, güvenilir ve başarısı kanıtlanmış” olmasına büyük önem vermektedir. Bu doğrultuda düzenlenen yurt içi sektörel fuarlara, ulusal ve uluslararası kongre ve sempozyumlara katılarak yurt içi sektörel gelişime katkı sağlayabilecek diğer projeleri de desteklemektedir.

İNNOVA MEDİKAL, temsil ettiği tüm teknoloji ve ürünler için Medikal Danışman, Mühendis Danışman, Pazarlama ve İş geliştirme uzmanları ve Uygulama eğitmenlerinden oluşan profesyonel bir ekiple uluslararası standartlarda hizmet sunar. ISO Kalite Yönetim Sistemi sahibi olan yönetimi ve ekibi“Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” ni ilke edinmiştir.

İNNOVA MEDİKAL, pazarlama ve satışını yaptığı tüm teknoloji ve ürünlerin ülkemizde“Tek Yetkili Distribütörü”dür. Tüm teknolojileri için eğitim ve garanti vermekte, yedek parçalarını temin etmekte, teknik servis hizmetini yerine getirmektedir.