Erkeklerde Lazer Epilasyon

Kadınlara oranla daha koyu ve sert kıl yapısına sahip olan erkeklerde lazer epilasyon artık çok daha acısız ve konforlu. Candela İpek Epilasyon uygulamaları ile  artık erkeklerde çok kısa sürede istenmeyen kıllarından kurtalabiliyorlar,  özellikle çok can yakan sakal üstü ve ense bölgeleri bile Candela Alexandrite ve Nd:Yag lazer teknolojisiyle artık tamamen acısız,  ortalama 4 – 6 seansta istenilen sonucu elde etmek mümkün. Erkeklerde sırt bölgesi ise en zor bölgedir kıl yapısı daha incedir ve Diode lazer epilasyon  sistemleriyle istenilen sonucu almak çok zor olduğu gibi çok can yakıcıdır.

755 nm Alexandrite ve 1064 nm Nd:Yag dalga boylu Candela’ nın yeni GentlePro lazer teknolojileri  FDA onaylıdır. Epilasyon denilince artık istenilen, daha konforlu, daha ağrısız, acısız ve çok hızlı sonuç vermesidir, Candela GentlePro lazer teknolojisi ülkemizde erkekleri de lazer epilasyon yaptırmaya teşvik eden öncü bir teknolojidir.

Candela GentlePro lazer teknolojileri ile epilasyon erkeklerin de işini artık çok kolaylaştırıyor ve istenmeyen tüyler kabus olmaktan çıkıyor.

Candela GentlePro lazer teknolojileri ile ipek epilasyon sadece Candela Mükemmellik Merkezleri’nde uygulanabiliyor.

Size en yakın Candela Mükemmellik Merkezi için ‘Nerede yaptirabilirim‘ sekmesini tıklayınız.

Yorum Yazın