Erkeklerde Bacak Bölgesi Lazer Epilasyon

Son zamanlarda kendine bakan erkekler lazer teknolojisinden faydalanmaktadırlar. Lazer epilasyonda en etkili yöntemlerin başında Candela GentlePro lazer epilasyon cihazları gelmektedir. Bu yöntem ile erkekler istenilen bölgeye lazer epilasyon uygulayarak istenmeyen tüylerden kurtulmaktadır.

En çok tercih edilen epilasyon bölgelerinin başında bacak bölgesi gelmektedir. Özellikle yaz aylarında sıcaklığı etkilediği bilinen bacak kılları erkeklerde çok fazla yoğun olduğundan bu tüylerden kurtularak kesin çözüme ulaşmak artık çok kolay! Candela GentlePro lazerler tüm bacak bölgesine uygulanabilmektedir, seans süreleri ve seans sayıları kişiye göre değişiklik göstermektedir. Seans sayıları kişinin cilt ve kıl yapısına bağlı değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple yaz aylarına girmeden epilasyona başlanması tavsiye edilmektedir.

Lazer epilasyon uygulama öncesinde bölgeye jilet uygulanarak kılların temizlenmesi sağlanmalıdır, sonrasında lazer epilasyon uygulaması yapılarak seanslara başlanmaktadır. Uygulama sonrasında ise hemen güneş ile temastan kaçınılmalı ve birkaç saat duş alınmamalıdır. Candela GentlePro acısız epilasyon yöntemi olduğundan bölge ne kadar geniş olursa olsun acı ve ağrı hissetmeden istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz.

Yorum Yazın