Erkek Yüz Lazer Epilasyon

Yüz bölgesinde bulunan tüy ve kıllar genetik yatkınlık, hormon sorunları ve cilt yapısı gereği oluşmaktadır. Özellikle erkekler yapısal nedenlerden dolayı kıllı bir vücuda ve hatta yüze sahiplerdir. Erkeklerde doğal olarak bulunan tüyler, testesteron hormonu ile kalınlaşarak kıla dönüşür. Bu doğal süreçte bazı erkeklerde aşırı tüylenme gözlenebilmektedir. Bu durumda sakal üstü, yanak ve boyun bölgesinde oldukça fazla kıl oluşabilmektedir. Yüz bölgesinde oluşan tüy ve kıllar günümüzde Candela İpek Epilasyon ile kesin olarak çözüme kavuşmaktadır. Kısa sürede istenmeyen tüylerden lazer epilasyonla kurtulabilirsiniz!

Günümüzde en etkili yöntem lazer epilasyondur. Yüz bölgesinde de lazer epilasyon oldukça etkili olup, uygulama özen ve hassasiyet gerektirmektedir. Yüz bölgesi gün ışığına çevre kirliliğine maruz kaldığından ve hassas bir bölge olduğundan dolayı lazer epilasyon uygulaması yapılırken dikkat edilmesi gerekmektedir. Candela İpek Epilasyon acı ve ağrı hissi olmadan ve yüzde kızarıklık, yanma riskleri olmadan uygulanan etkili bir epilasyon yöntemidir.

Candela İpek Epilasyon etkin dozlarda uygulanabilir ve kriyojen soğutucu sayesinde ciltte leke ve kızarıklığa yol açmaz, yanak, sakal üstü ve boyun bölgelerine güvenle uygulanabilmektedir.

Yorum Yazın